Dávej pozor na to, co si přeješ ...

23. srpna 2017 v 14:36 | eLLen May |  letters to..
Už je to víc než měsíc od posledního příspěvku, a tak si říkám, že je možná na čase dát světu vědět jak dopadla ta zoufalka z předchozího článku. Příhodně jsem to nazvala "Dávej pozor na to, co si přeješ ..." s podtitulem:

"...mohlo by se ti to totiž splnit."

Koncem července jsem vyrazila s partou kamarádů sjíždět Vltavu. A zjistila jsem, že ke štěstí.. toho není třeba mnoho. Stačí pár praštěných přátel, řeka, trochu TEPLA (pro svoje totálně promočené kosti), pivo a karetní hra UNO! (= Prší pro IDIOTY, pozn. autora). I v dešti má sjíždění řeky svoje kouzlo, takže kašlete na hotely s plnou penzí ... vodáctví to je směs romantiky a dobrodružna.

Ptáte se jak to dopadlo s tím klukem, kterého jsem před tou vodáckou dovolenou ani neznala? No, jeli jsme spolu Vltavu. Za 15 hodin po návratu domů mě pozval na rande, které mimochodem bylo jedna velká komedie. Pak následovala první nervozní pusa. Týden po Vltavě jsme spolu málem umřeli v Alpách.. a teď spolu prý chodíme.

Někdy mám pocit, že "TEN NAHOŘE" má velkej smysl po humor. A i když si myslím, že právě prožívám nejlepší léto v životě .. musím se držet nohama pevně na zemi. Mám pořád pocit, že něco co vzniklo tak rychle nemám šanci trvale udržet. Zajímalo by mě jak začaly vaše vztahy, jaké je vaše know-how pro spokojený a dlouhobý vztah?


 


Komentáře

1 Hrašulee Hrašulee | Web | 25. srpna 2017 v 11:40 | Reagovat

No vidíš, tak to dopadlo skvěle, gratuluju! :D Náš vztah začal taky celkem rychle a teď už jsou z toho 3 roky :) Ze začátku jsem z toho měla stejný pocit, tak držím palce, ať to také zvládnete :)

2 Hemitson Hemitson | Web | 25. srpna 2017 v 17:52 | Reagovat

Já ti se vztahem asi moc nepomůžu, protože se docela dost bojím na někoho navázat a asi si v životě nikoho nenajdu, protože hned hodím zpátečku, když má někdo zájem. :D
Ale vám přeju hodně štěstí a ať jste spolu dlouho! Hlavně asi nebýt žárlivka, nic mu nezakazovat, ale zase mu dávat pocit, že ho potřebuješ a že je chlap. To prý dost zabírá. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl