Dokonce i Batman porušuje pravidla!

24. ledna 2016 v 20:21 | eLLen May |  letters to..
Sesumírovat začátek tohole článku mi trvalo přibližně tak dlouho, jak je to z Prahy na Měsíc. Nejhorší je začít.. Když už někdo bloguje - jako já - 7 let.. je čím dál kritičtější k tématům svých článků. A neřikejte, že ne?! Za ty roky už jsem měla aspoň čtyři osobní domény, tři blogy o něčem (ne)zajímavém, dvě přezdívky a momentálně prožívám autorskou kocovinu. Kladu si otázku zda má cenu psát i ten deník, jelikož moje žití je prostě všední. I přes to jsem ráda, že tenhle blog mám. Vlastně mě ani nezajímá jestli sem někdo chodí hlavně, že mám místo kde si chodím odpočinout, kde si všechno urovnám. A když si to pak za čtyři roky přečtu můžu si říct jak smutný zvířátko jsem ...byla.
One look.
Could kill.
My pain.
Your thrill.
Někdy se musím hrozně přemlouvat, abych našla motor, který mě donutí udělat nějaké zasadní rozhodnutí. Zvykla jsem si na průměr a stačilo mi to na vytvoření asociální bubliny. Trvá, než mi věci dojdou, hlavně díky zmatku a bordelu, kterej mám úplně ve všem. Když už pak člověk zjistí co vlastně chce utečou dva roky a opět se nám to zamotává. Z toho plyne, že nejdřím musí člověk najít sama sebe a až pak může hory přenášet. Já to nejspíš neudělala spráně jelikož teď začínám vytahovat kostlivce ze skříně. A tak...
#owl #harrypotter #lazyday #mudlovskeomalovanky #christmaspresent #coloring

Minulej rok mi utekl jako voda v řece, docela mě to semlelo a znova vyplivlo na břehu. Od začátku toho letošního roku zas pořád přemýšlím jak se do té vody vrátit a nenechat se jen tak strhnout proudem. Mám skvělou rodinu a přátele, ale stejně pořád hledám nějakej (ne)smysl. Velkou část svého života jsem se domnívala, že najít si přijatelnej protějšek vyřeší moje problémy. Be happy! Pravdou je, že ve vztahu jsem byla nešťastná a i tak mě rozchod hrozně ranil. Nemám zájem se tímhle nechat ovládat. Zkoušela jsem nést tíhu celého světa, ale mám jen dvě ruce. Doufám, že budu mít možnost procestovat svět a nemám žádný plán. Zjistila jsem, že někdy je nejlepší se ztratit.

Hey! When face to face with all our fears, learned our lessons through the tears.
Made memories, we knew would never fade. /AVICII/
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl