You're the Worst [2014 - present] | TV series

8. listopadu 2015 v 15:01 | eLLen May |  entertainment
Dlouho jsem nepsala o ničem zábavném co by mě v současnosti zaujalo, ale existuje jedna vyjímka.. a tou je tenhle americký seriál z produkce FXX. Už delší čas jsem hledala něco nového na odreagování. Seriál You're teh Worst mě zaujal a tak se pár slovy pokusím přiblížit o co vlastně jde..
~

» Žánr: Komedie / Romantický [10 x 22 min]
» Hrají: Chris Geere, Aya Cash, Kether Donohue, Allan McLeod, Stephen Schneider, ...
» Scénář: Stephen Falk
» Režie: Alex Hardcastle, Jordan Vogt-Roberts
» Hodnocení: - [85%]

» Obsah: Děj seriálu sleduje pár v počátečních fazích jejich vztahu, v době kdy je myšlenka na manželství ješte kdesi v nedohlednu. Na začátku tohoto destruktivního vztahu však stojí právě svatba. Když Jimmyho (Chris Geere) vyhodí ze svatební slavnosti, protože hluboce urazil nevěstu, setkává se s Gretchen (Aya Cash), která právě ukradla jeden ze svatebních darů. Oba zjišťují, že se navzájem dosti podobají; jsou ti nejhorší, kteří nesnáší svatby a mnoho jiných věcí. Rozhodnou se spolu strávit nějaký čas, Jimmy tomuto "pokusu" od počátku nevěří a Gretchen je ze svého rozhodnutí vyloženě vyděšená. Ačkoli okolnosti je neustále drží pospolu (v neposlední řadě i kvůli jejich nesnesitelné povaze, která vylučuje vztah s někým jiným), je pouze otázkou času jak dlouho tento zvláštní párek vydrží spolu.
[Zdroj CSFD.cz]

#Jimmy Shive Overly #Gretchen Cutler #You're 19 types of trouble, but … you're amazing.

» Můj názor: I když se tahle série z počátku tvářila jako další americký, sexuálně otevřený sitcom, rozhodně bych ji však tak neoznačovala. Pro zatím byly natočeny dvě řady. Jedná se o pohodovou komediální romanci mezi upřímným, sebestředným spisovatelem Jimmym a cynickou, sebedestruktivní manažerkou Gretchen.
Mezi herci panuje výborná chemie a tak se tenhle seriál nese v hodně phodovém duchu. Krok s hlavní dvojcí drží i jejich kamarádi: PTSD trpící spolubydlící Edgar a sexuchtivá baculka BFF Lindsay, kteří dodávají seriálu to správné tempo. Tahle série mě hodně chytla, je originální a cynická za což nejspíš vděčí hlavně správné směsici britského humoru zasazeného do amerického prostředí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl