V tom panoptiku prastarejch zvyků..

18. října 2015 v 19:45 | eLLen May |  letters to..
Tak už to začalo .. pršavé, studené, podzimní počasí. Výtahla jsem svetry, uvařila čaj s medem a zalezla si pod peřinu se sešitem biologie.
A tak to spolu koulíme zdárně v tom panoptiku prastarejch zvyků..

Minulý pracovní týden se nesl ve znamení jednoho velkýho (na)prd a obávám se velice, že tenhle trend se mi přenese i do týdne následujícího. Kolegyně na neschopence, kopa učení do školy, v pátek místo na karaoke za bar a ještě k tomu prší. Tomu říkám vyhlídky! Alespoň, že ten čas se mění o hodinu zpátky a trochu se vyspím.

Ale abych nebyla jen negativní o víkendu jsem si zažila i pár fajn momentů, například v pátek jsme si vyrazili na bowling což považuju za velké spestření letošních - víkendových zvyků. Vzhledem k faktu, že jsem to hrála jedinkrát v životě, někdy před pěti lety, posloužila jsem zbytku bandy jako bavič večera. Byly tu ještě návrhy na kulečníkový turnaj a prachsprostý tah po barech, ale říkám si ono je vlastně jedno jaké "koule" honíte, že.. a ty bowlingové aspoň nenadělají takovej povyk.
#followmeoninstagram #photooftheday #autumn #rainyday #leaves #walking

Ty obyčejnější dny trávím klidněji. Jako třeba dnes. Odpolední kafe s mámou u filmu, Captain America: První Avenger, tím nikdy nepohrdnu. Čím jsem starší a zaměstanější, víc a víc mi chybí obyčejný popovídání s blízkými lidmi. Bylo to moc fajn! #lovemymom

V podvečer jsem ještě vyběhla ven s hafanem kouknout se po lese s trochu mlhavé naděje, že "někoho" potkám. Ještě nevím jak tomu "někomu" mám říkat . Už se o tom nějakou dobu chci svěřit, ale po posledních zkušenostech se trochu bojím, že to zase přeženu. Užívám si teď totiž hlavně svoji nezávislost jestli se to tak dá říct a pokud se teda nedívám zrovna zpátky mám se vlastně hezky. #holdbacknothing #defyeverything

No a jestli jsem teď nečím nebezpečně posedlá, tak je to lítání po obchodech s oblečením . Takže se můžete těšit na nové příspěvky do myOUTstylu. #newclothes #fashion #autumn Někdy mám pocit, že na podzim se mi nákupní horečka zhoršuje jelikož jsem víc ve městě a když venku už není moc co dělat hledám si zábavu jinde.

A to je tak pro dnešek vše, příšerky. Užívejte si kapucí a mějte se skvěle .
 


Komentáře

1 Ďábelská Victoria Renkse Ďábelská Victoria Renkse | Web | 4. dubna 2016 v 7:00 | Reagovat

Zajímavý článek

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl