Žije v tobě..

5. září 2015 v 18:32 | eLLen May |  letters to..
Bude to znít jako klišé, ale doba temna kterou jsem právě prožívala a která ještě stále doznívá mě dovedla téměř k tříměsíční odmlce. Né, že by nebylo co psát, asi toho bylo jenom moc co bych chtěla napsat, ale vlastně jsem si nedovedla představit, že bych to i publikovala.

O prázdninách jsem si vyzkoušela jaké je to ztratit iluze a zároveň jsem si ponejspíš poprvé v životě uvědomila, že spolehání na osud se prostě nevyplácí. A i když mě to donutilo odřezat ze svého života některé lidi. Postupně mi dochází jak moc je důležité najít si v životě něco co doopravdy miluješ, protože takové to: "Co tě nezabije, to tě udělá silnějším!" Neplatí! Já tomu nevěřím. Něco co se tě pokouší zabít z tebe udělá jen smutnýho a naštvanýho člověka. Síla ta pramení z dobrých věcí jako je rodina, kamarádství a odměna za tvrdou práci. Kdyby toho nebylo sesypu se jako domeček z karet. Můžu už jen říct: "A je to!" Ve čtrnácti jsem se zamilovala do kluka a až po dlouhých devíti letech jsem vlastně přišla na to jaký dopravdy je, co víc jaká jsem já. Nejspíš neovlivním kdo mi vstoupí do života, ale aspoň můžu rozhodnout o tom jakým oknem ho vyhodím až mě začne štvát. V rámci nového pohledu na svět jsem se zařekla, že nemůžu čekat než si mě štěstí najde a rozhodla tomu jít naproti. Někdy si za ním musíte jít i přes krev, pot a slzy.


Nemůžu se dočkat pozimních dnů kdy příroda vymaluje listí oranžovou, přikryje rána mlhou a k tomu bude prozpěvovat vítr. Ty srpnová vedra mě přiváděly k šílenství. A to i přes fakt, že jsem valnou část srpna trávila na horách. Mimochodem článek a fotky z Tyrolska i nejhezčích hor Moravy právě připravuju. Prostě podzim jsem měla vždycky ze všech období nejraději. Z mnoha důvodů mi příjde nejkouzelnější. Pro tenhle moment se loučím, ale brzo se zas ozvu, opravdu .
 


Komentáře

1 Michaela Michaela | Web | 5. září 2015 v 18:51 | Reagovat

Ahoj, když klikneš na WEB, dostaneš se na novou stránku, kde teď probíhá akce a můžeš dostat různé dárky, stačí se přihlásit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl