Běhy na dlouhou trať

24. června 2015 v 22:20 | eLLen May |  letters to..
Rozchod.
Zlost.
Pláč.
Vztek.
Paralizace.
Emoční výpadky.
Nedostatek strachu.
Totálně vymetená hlava.
Potřeba sdílet samotu.
Nedostek komunikace.
Nezávanej sex.
Chlast.
Dlouhej kouř.
Ta druhá.
Dítě, který nikdy nepoznáš.
První a poslední láska.
Potřeba tě chránit.
Potřeba ochránit sebe.

Pokaždé, když se ráno probudím nemyslím na nic jinýho než na tebe. A víš co.. nevím kdy naposledy jsem z toho měla radost. Naplňuje mě to hrůzou, že jsem v podstatě jednu dekádu života ztratila v naději, že osud prostě existuje. Láska je slepá! Nenávidím to! A nenávidím sebe, protože jediný co teď zvládám je být potichu a čekat. Chci oplácet rány, který jsem dostala a chci jít všemu naproti. Poprvé v životě se cítím vzhůru.

Zoufale toužím po tichu ve své hlavě, hladovím po nepoznané rovnováze, břemeno téhle celé situace mě trápí hluboko v mé duši. Cítím, že všechno toto hledání tebe za každým rohem za každou hloupou myšlenkou je k ničemu a já chci teď bojovat za to najít si svou vlastní cestu.

Je mi jedno jestli mě chceš nebo mě nechceš, nad ránem chci stejně utýct ne před tebou, ale před sebou. Oba milujeme iluze, na větru si stavíme z karet hrad. Změnila jsem se, ta hodná a laskavá holka je pryč ta chtěla pro tebe jenom to dobrý. Tahle osoba je zlodějem nad ránem a v každej nesprávnej čas, tahle bude ničit. Přestávám to ovládat, nemám nad tím kontrolu...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

"Ti, kteří nevěří v kouzla, je nikdy neuvidí." - Roald Dahl